← Terug naar nieuws

Geslaagd! donderdag 15 juni 2017

Woensdag 14 juni was voor veel leerlingen een spannende dag. Tussen 16.00 en 17.00 uur kwam voor velen het verlossende antwoord: geslaagd! Hieronder het overzicht van de geslaagden.

Albert de Vries (4C) en David Rabbers (4E) zijn Cum Laude geslaagd. 

VMBO lj. 4 Basisberoepsgerichte leerweg    
Bandar Abukar Ahmed Heerenkamp 28 8321 BZ  URK
Albert Baarssen Geer 29 8321 CD  URK
Philip Baarssen Enkhuizerzand 6 8321 ZL  URK
Deborah Bakker De Noord 51 B 8321 BC  URK
Jordi Bakker Nieuw Guineastraat 20 8321 HN  URK
Gerrit Fokke ter Beek Koningin Julianastraat 11 8321 HW  URK
Teunis de Boer Richel 1 8321 RZ  URK
Jelle Ekkelenkamp Wijk 6 67 8321 VD  URK
Hannah Hakvoort Nink 34 8321 AH  URK
Klaas Jelle Horváth Nink 61 8321 AC  URK
Maria Kaptein Lijkant 36 8321 LH  URK
Kees van Keulen Kolk 18 8321 LE  URK
Klaas Jelle Koffeman Wijk 6 64 8321 VC  URK
Willem Kramer Enkhuizerzand 21 8321 ZK  URK
Jacoba Mansveld Gammels 84 8321 SC  URK
Hannah ten Napel Boomkor 9 8322 DG  URK
Jan-Philip ten Napel Enkhuizerzand 22 8321 ZL  URK
Tessa Nederlof Achterland 1 8321 AE  URK
Jaline Romkes Nink 79 8321 AC  URK
Klaas Jannes Romkes Toppad 23 8321 CS  URK
Jannemarie Sierat Robbenplaat 40 8321 PA  URK
Jaap Tol Ketel 3 8321 RE  URK
Gerrit Freek Woort Wijk 8 63 A 8321 TK  URK
     
VMBO lj. 4 Kaderberoepsgerichte leerweg    
Okke Bakker Gammels 40 8321 SC  URK
Jakke Boon Wijk 7 51 A 8321 TA  URK
Willem-Pieter Bosma Het Ruim 28 8322 AL  URK
Albert de Groot Middelbuurt 62 8321 ZD  URK
Wilco de Groot Middelbuurt 62 8321 ZD  URK
Yme van der Heide Nagel 30 8321 RG  URK
Jantine de Jong Kamvaren 4 8322 CA  URK
Barend Koster Noorderpalen 78 8321 CP  URK
Jannie Mazereeuw Roggebot 7 8321 RC  URK
Jan Sjoerd Post Kooltuinen 34 8321 SN  URK
Mary-Jo Post Grindrug 22 8321 LR  URK
Annelien Ras Ketel 1 8321 RE  URK
Hannah Ras Noorderzand 14 8321 HZ  URK
Hendrik Ras Havelaar 10 8321 ZA  URK
Maarten Romkes Kubbe 15 8322 DL  URK
Wout Ruizendaal Rijswerker 6 8322 BN  URK
Simon Smit Munnikplaat 4 8321 RJ  URK
Arie van Urk Makjan 27 8321 ZB  URK
Simon van Urk Enkhuizerzand 3 8321 ZK  URK
Albert de Vries Zandplaat 7 8321 LM  URK
Lydia de Vries Roggebot 44 8321 RB  URK
Piet Zwaan Molenkamp 3 8321 AR  URK
     
VMBO lj. 4 Theoretische leerweg    
Jan Bakker Industrierondweg 21 B 8321 EB  URK
Melissa Bakker De Lier 3 8322 AW  URK
Albertine de Boer Harderbank 42 8321 RP  URK
Jauwk de Boer Robbenhoek 7 8321 PL  URK
Bert Bos Topshoofd 5 8321 CT  URK
Iede den Dulk Lijkant 74 8321 LJ  URK
Cornelis van Eerde Nagel 19 8322 AX  URK
Jacques de Haan Wijk 7 110 8321 TC  URK
Marieke Hartman Staartweg 16 B 8321 NB  URK
Maarten Kapitein Tuinfluiter 6 8322 CK  URK
Joke Kaptijn Zandplaat 57 8321 LN  URK
Ilse Koffeman Wiepen 2 8322 BB  URK
Jelle Koffeman Richel 7 8321 RZ  URK
Jarno Kramer Pionier 3 8322 BM  URK
Pieter Kramer Havelaar 31 8321 ZA  URK
Sjoerd Kramer Wijk 4 23 8321 GD  URK
Susan Kramer Munnikplaat 17 8321 RN  URK
Pieter Cornelis Molenaar Waaiershoek 10 8321 BG  URK
Mirjam ten Napel De Plecht 8 8322 AW  URK
Sanne ten Napel De Plecht 8 8322 AW  URK
Bertus Nentjes Steenbankpad 2 B 8309 RB  TOLLEBEEK
Lub Nentjes Wijk 7 131 A 8321 TE  URK
Anne-Gré Post Pilotenweg 20 b 8303 EK  EMMELOORD
Ben Post Topshoofd 20 8321 CW  URK
Johannes Post Arubastraat 12 8321 GZ  URK
Maarten Juriaan Post Sluisweg 1 8321 DX  URK
Steven-Klaas Post Almerelaan 5 8321 JA  URK
Lucas Potopeanu Waterhoen 6 8322 CM  URK
David Rabbers De Waard 6 8321 LT  URK
Jan Romkes De Bak 6 8322 AD  URK
Klaas Evert Romkes Surinamestraat 28 8321 HV  URK
Lisanne Romkes Ketel 10 8321 RD  URK
Gerrit de Vries Spaanderbank 34 8321 RM  URK
Iede Wouter de Vries Kooizand 44 8321 ZH  URK
Jacob Wakker Schelpenhoek 23 8321 BK  URK
Mattanja Wakker Rotholm 22 8321 DL  URK
Cees-Jan Zeeman Tuinfluiter 16 8322 CK  URK
Wijbren Zijlstra Wellerzand 2 8321 PJ  URK

In het tweede tijdvak:

VMBO lj. 4 Basisberoepsgerichte leerweg    
Juriaan Romkes Kamperzand 12 8321 PC  URK
     
VMBO lj. 4 Kaderberoepsgerichte leerweg    
Jan Willem de Berg Wijk 5 12 8321 GK  URK
Janieke Coenen Spaanderbank 05 8321 RM  URK
Janneke Hakvoort Spaanderbank 06 8321 RM  URK
     
VMBO lj. 4 Theoretische leerweg    
Jantina Batterink De Noord 101 8321 BE  URK
Auke Loosman Zeeasterstraat 13 8321 XL  URK
Klaas-Jan Molenaar De Noord 59 8321 BC  URK